Toping čokoládový 1 kg
Čokoládový toping, vhodný na dochutenie a dekoráciu zákuskov, zmrzliny, palaciniek, waflí či lievancov. Čítať viac…

Toping čokoládový 1 kg
Čokoládový toping, vhodný na dochutenie a dekoráciu zákuskov, zmrzliny, palaciniek, waflí či lievancov. Čítať viac…
Čokoládový toping, vhodný na dochutenie a dekoráciu zákuskov, zmrzliny, palaciniek, waflí či lievancov alebo len tak na lyžičku ako maškrta.
Zloženie: glukózovo-fruktózový sirup, voda, čokoláda (cukor, kakaový prášok, kakaové maslo, sušené odtučnené mlieko, kukuričný škrob), maslo, regulátor kyslosti: E514, zahusťovadlo: E415, konzervačné látky: E202, E211. Skladujte v suchu pri teplote 0 - 25 °C. Po otvorení skladovať v chlade pri teplote do 10 °C a spotrebovať do 1 mesiaca.
Energetická hodnota na 100g produktu: Energia 908 kJ / 215 kcal, Tuk 2,8 g, vrátane nasýtených mastných kyselín 1,8 g, Sacharidy 44 g, z toho cukry 37 g, Bielkoviny 2,6 g, Soľ 0,013 g
- obsah balenia: 1 kg
- krajina pôvodu / vyrobené: v Maďarsko
Podobné produkty